Kiwanis EU respecteert uw privacy.



Transparantie en uw privacy zijn belangrijk voor ons. Waarom cookies? Simpelweg omdat ze helpen de site bruikbaar te maken en uw browse-ervaring te verbeteren. Klik op "Accepteren" om de cookies te accepteren en verder te gaan met het gebruik van de site.
Lees hier ons privacybeleid.

Gebruik onze essentiële en statistische cookies om de gebruikerservaring te verbeteren.
Gebruik alleen essentiële cookies voor het gebruik van de site.
Ga door zonder cookies.

Please get in touch with me!

Send

Bestuur - COMMITEES - CHAIRS

 


EC


President

Jon Fadri Huder
president@kiwanis.eu

President elect
Josef-Peter Schachermayr
president-elect@kiwanis.eu
Imm. Past President
Christiaan Descorte
imm-past-president@kiwanis.eu
Vice President
Martien von der Meer
vice-president@kiwanis.eu
Treasurer
Jan de Jonge
treasurer@kiwanis.eu
6th member representing the governors
Piet Derks
derkspllm@gmail.com
Governor Netherlands


Secretary Board & EC
Jan Boen
secretary@kiwanis.eu
BOARD
EG en gouverneurs

Gerhard Gugenberger
- Austria
Martin Duflou - Belgium-Luxembourg
Roger Villaume - France-Monaco
Jürgen Winkelsen - Germany
Petur Olivar i Hoyvik - Iceland-Faroes
Maura Magni - Italy-San Marino
Piet Derks - Netherlands
Karl Rasmunsen - Norden
Urs Junker - Switzerland-Liechtenstein
Carmen Pohlmann - Romania
Leo Vojčik - Czech Republic & Slowakia
Patsy Morris - United Kingdom
COMMITEES - CHAIRS - TRUSTEES


Academy
Josef-Peter Schachermayr
academy@kiwanis.eu
Branding-Marketing-Communication (BMC)

Thomas Schickentanz
bmc@kiwanis.eu
Bylaws & Resolutions
Manfred Puchner
bylaws@kiwanis.eu
Happy Child
Josy Glatigny
happychild@kiwanis.eu
Resolutions
Nathalie Weber-Frisch
resolutions@kiwanis.eu
Past Presidents
Óskar Guðjónsson
avv.piero.grasso@gmail.com

TRUSTEES
Gunnstein Björnsson gunnsteinn@kiwanis.is
Elio Garozzo
garozzo.elio@gmail.com